Logo
Олімпійське бінго. Всі випуски: цікаві факти про Олімпіади різних років (ВІДЕО)
news-image
Валерій Костінов (ліворуч) та Сергій Савелій (праворуч) під час зйомок програми «Олімпійське бінго». Фото: UA:Спорт

Двоє легендарних спортивних коментаторів Сергій Савелій та Валерій Костінов взяли участь у змаганнях під назвою «Олімпійське бінго». Вони по черзі тягнули значки з роками різних Зимових Олімпійських ігор та пригадували цікаві факти про ці спортивні дійства. Бо хто, як не вони, знають багато цікавих олімпійських історій, які лишились «за кадром».

Ми зібрали усі п’ять випусків програми «Олімпійське бінго» із Сергієм Савелієм та Валерієм Костіновим.

 

Випуск 1: Ігри в Скво-Веллі та Інсбруку

Як мультиплікатор Волт Дісней став режисером церемонії відкриття Ігор-1960 у Скво-Веллі, а герої його мультфільмів, зокрема Мікі Маус, символізували різні види спорту. А також як австрійські солдати рятували «безсніжну» Олімпіаду-1964 в Інсбруку.

 

Випуск 2: Ігри в Калгарі та Ліллегаммері

Про небувалий зріст популярності фігурного катання на Олімпіаді-1988 в Калгарі та як один з канадських олімпійських героїв тих часів сьогодні на Іграх у Пхоньончхані тренує вже японських фігуристів. А також цікаві історії, які стались під час першої в історії незалежної України Олімпіади-1994 в Ліллегамері: про першу українську олімпійську медалістку – біатлоністку Валентину Цербе-Несіну та лиса, який несподівано з’явився у кадрі під час трансляції гонки, і про те, як здавала допінг пробу перша українська олімпійська чемпіонка – фігуристка Оксана Баюл.

 

Випуск 3: Ігри у Ванкувері та Сараєві

Про першу Олімпіаду, що відбулась у соціалістичній країні – Ігри-1984 у місті Сараєво, нинішньої столиці Боснії і Герцоговини, яка на той час входила до складу Югославії. А також про трагічну загибель грузинського спортсмена-саночника Нодара Кумаріташвілі під час тренування за кілька годин до відкриття Зимових Олімпійських ігор-2010 у Ванкувері.

 

Випуск 4: Ігри у Нагано

Як під час Зимових Олімпійських ігор-1998 у Нагано з’явився новий і незрозумілий для багатьох вид спорту – керлінг, і як спортивним коментаторам довелось з’ясовувати деталі і тонкощі цього змагання.

 

Випуск 5: Ігри у Турині та Солт-Лейк-Сіті

Як під час Ігор-2006 у Турині журналісти мчали гірським серпантином аби терміново передати до редакції сюжет про бронзову медаль біатлоністки Лілії Єфремової. А також про «труднощі перекладу» під час пошуків ножа у готелі Солт-Лейк-Сіті на Іграх-2002.

Поділитися:
Останні історії