Logo
Олімпіада-2018 День 2: Феєричний камбек Крюгера, «нулі» Підручного та олімпійський рекорд нідерландського ковзаняра
news-image

У другий змагальний день Олімпійських ігор у Пхьончхані розіграли шість комплектів нагород. Сьогодні в Південній Кореї домінували норвежці та канадці. Франція, Казахстан, Італія та США здобули перші медалі.

Норвежці забрали увесь комплект нагород в чоловічому скіатлоні

Сімен Крюгер потрапив під завал на старті гонки і втратив час. Утім, спортсмен зумів наздогнати основну групу лідерів та «привезти» їм 8 секунд переваги. Разом з Сіменом на подіумі опинилися й інші норвежці – Мартін Сунбю та Ганс Голунд.

Арнд Пайффер – несподіваний чемпіон спринтерської гонки

30-річний німецький біатлоніст скористався промахами основних фаворитів і здобув другу медаль на Олімпіаді (в Сочі Пайффер виборов «срібло»). Друге місце у чеха Міхала Крчмаржа, «бронзова» медаль дісталася італійцю Домініку Віндішу.

17-річний Ремонд Джерард – перший призер Зимових Олімпійських ігор, який народився у XXI столітті

Американський сноубордист здивував тим, що першим взяв медаль для країни серед найчисленнішої делегації на Олімпійських іграх. Молодий спортсмен переміг більш досвічених опонентів у слоупстайлі. Срібну і бронзову нагороди здобули канадські атлети – Максенс Перрот і Марк Макморріс.

Ковзаняр Свен Крамер встановив олімпійський рекорд на дистанції 5000 метрів

Нідерландський ковзаняр приніс "золото" своїй країні, перемігши на дистанції 5000 метрів і встановивши олімпійський рекорд - 6:09,76. Канадієць Тед-Ян Блумен, який є володарем Володар світового рекорду, здобув срібну нагороду. Норвежець Сверре Лунде Педерсен став третім. Обидва спортсмени програли нідерландцю майже дві секунди.

Виступи українців

У жіночому могулі, де виступала Тетяна Петрова, українських представниць більше не буде. Спортсменка після першого трампліну, на жаль, впала. Українка отримала 23,07 бали і закінчила виступи на Олімпіаді на останньому, 30-му місці.

У чоловічому спринті з біатлону, де змагалися одразу чотири українці, найуспішнішим став Дмитро Підручний. До речі, цей старт став першим у сезоні, в якому наш біатлоніст відстрілявся на нуль.

Результати:

21. Дмитро Підручний (Україна) (0+0) – +48,7

40. Артем Прима (Україна) (1+1) – +1.36,1

46. Сергій Семенов (Україна) (0+1) – +1.46,1

78. Володимир Семаков (Україна) (1+2) – +2.52,9

Антон Дукач та Андрій Мандзій, що змагалися у санному спорті, на жаль не потрапили до фінальної 20-ки, хоча й провели другий день краще за перший.

Результати:

23. Антон Дукач

40. Андрій Мандзій

У чоловічому скіатлоні честь України відстоював Олексій Красовський, який фінішував 61-м, відставши від переможця на коло.

Результат:

61. Олексій Красовський (Україна) - +LAP

Дивіться повну таблицю медального заліку. І читайте: Олімпіада-2018. День 1: перше «золото» Ігор та медальний тріумф Нідерландів.

Автор: Данило Горлач