Logo
У допінг-пробі Крушельницького виявлено велику концентрацію мельдонію
news-image
Анастасія Бризгалова та Олександр Крушельницький. Фото: World Curling/twitter

Стали відомими подробиці дискваліфікації Олександра Крушельницького. У його сечі було виявлено велику концентрацію мілдроната, проте за спортсменом залишили право оскарження рішення спортивного арбітражного суду.  

Як повідомляє сайт sportbox.ru, на офіційному сайті спортивного арбітражного суду (CAS) були опубліковані результати щодо допінг-спроб Олександра Крушельницького. Так у пробі спортсмена від 12 лютого 2018 року було виявлено мельдонію в концентрації 8069 нг/м. У аналізах, сданих спортсменом на наступний день, концентрація забороненого препарату була - 5721 нг/м. 

Концентрація мельдонію в сечі спортсмена є досить високою, адже у більшості російських спорстменів, що також були дискваліфіковані за вживання "Мілдроната", вона була в середньому близько 100 нг/мл. 

В 2015 році антидопінгова лабораторія міста Кельн проводила дослідження, що мали на меті розробити методологію щодо виявлення мельдонію в сечі. Було перевірено 8230 спроб, а максимально велика концентрація мельдонію в одній із перевірених спроб становила - 1428 мкг/мл. 

Згідно рішення суду, Олександр Крушельницький залишив за собою право вимагати часткового чи повного виправдання згідно з принципом "відсутності провини або необачності". В цьому випадку спортсмен повинен довести, що він не підозрював щодо використання, введення чи застосування забороненого препарату і не міг цього знати навіть якби б проявив максимальну обережність. 

Нагадаємо, що Олександр Крушельницький та Анастасія Бризгалова через дискваліфікацію були позбавлені бронзових нагород в дабл-міксті. 

Автор: Катерина Черній
Поділитися:
Останні новини