Logo
Наймолодші олімпійські чемпіони Олімпійських ігор 2018
news-image
Аліна Загітова. Фото: ISU Figure Skating/twitter

Аліна Загітова, Редмонд Джерард та Хлоя Кім – наймолодші олімпійські чемпіони Пхьончхана. Підлітки підкорили золоті нагороди в сноуборді та фігурному катанні.

15 – річна Аліна Загітова стала наймолодшою переможницею Олімпійських ігор в Пхьончхані. Представниця команди ОАР здобула золото в жіночому одиночному катанні. Окрім того, Загітова здобула срібну нагороду в командному турнірі.
Після олімпійської перемоги молода фігуристка не збирається зупинятись: «Є ще чемпіонати світу, наступні сезони. Можна зробити ще більше. Є багато титулів, яка можна здобути».

Редмонд Джерард (в центрі). Фото: fissnowboard/twitter

Американскі снуобордисти Редмонд Джерард та Хлоє Кім здобули свої перші олімпійські перемоги у всього лише 17-річному віці.

Редмонд Джерард потрапив до збірної США зі сноубордингу вже в 13 років і зміг на дебютних для себе Олімпійських іграх принести перше «золото» для своєї команди в Пхьончхані. Він увійшов в історію, ставши першим народженим в 21-столітті спортсменом, хто здобув олімпійську нагороду. На рахунку молодого американця перемога у дисципліні слоупстайл.

Хлоя Кім. Фото: fissnowboard/twitter

Інша американка Хлоя Кім могла поїхати на Олімпійські ігри ще в Сочі.  Проте тоді 13-літня Хлоя була занадто юною. Адже Олімпійські ігри відкривають свої двері для сноубордистів тільки з 15 років. Спочатку Хлоя перевірила свої сили на Юнацьких Олімпійських іграх в Ліллехаммері 2016, де здобула перемогу з найвищим балом в історії Юнацьких ігор. А вже через два роки олімпійська зірка Хлоє Кім засяяла на дорослих Олімпійських іграх в Пхьончхані, де вона стала чемпіонкою в дисципліні хафпайп.

Автор: Катерина Черній
Поділитися:
Останні новини